Izvršna urednica

Doc. dr. sc. Vesna SvalinaDr. sc. Vesna Svalina (r. 1968. godine) docentica je na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Diplomirala je na Pedagoškom fakultetu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku 1991. godine. Magisterij iz glazbene pedagogije stekla je na Muzičkoj akademiji u Zagrebu (2009.), a doktorat iz područja društvenih znanosti, polja odgojnih znanosti na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (2013.).

Autorica je sedamnaest znanstvenih radova i jedne knjige. Sudjelovala je na brojnim međunarodnim znanstvenim skupovima u zemlji i inozemstvu. Od 2009. do 2013. godine uključena je u projekt "Razvoj kreativnosti u cjeloživotnom obrazovanju učitelja", dok je trenutno voditeljica znanstveno-istraživačkog projekta "Slušanje glazbe kao područje u kurikulumu nastave glazbene kulture".

Njezin znanstveni interes usmjeren je na istraživanje kurikuluma glazbene kulture u primarnom odgoju i obrazovanju, kompetencije učitelja za poučavanje glazbe u osnovnoj općeobrazovnoj školi, dječje glazbeno stvaralaštvo, glazbenu darovitost te zborno pjevanje kao oblik nastavne, izvannastavne ili izvanškolske aktivnosti.

Pored znanosti bavi se i umjetničkim djelovanjem te sa zborovima ostvaruje velik broj koncerata u Hrvatskoj i u inozemstvu (Italija, Njemačka, Austrija, Slovenija, Švicarska). Na različitim natjecanjima zborova osvojila je brojne nagrade.

Više informacija dostupno je na: http://www.vesna-svalina.net

off white shoes outlet off white shoes outlet off white shoes outlet off white shoes outlet off white shoes outlet off white shoes outlet Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack supreme outlet online supreme outlet online supreme outlet online supreme outlet online supreme outlet online supreme outlet online stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet cheap oil paintings cheap oil paintings online discount oil paintings cheap oil paintings cheap oil paintings online discount oil paintings cheap oil paintings oil paintings for sale discount canvas art prints large canvas art prints oil paintings for sale oil paintings reproductions authentic nfl jerseys supreme outlet online off white shoes off white shoes outlet fjallraven kanken outlet fjallraven backpack sale mcm outlet online oil paintings great big canvas pop canvas art large canvas art prints