Prikaz tematske jedinice endokrini sustav u nastavi medicinskoga engleskoga na stručnom studiju sestrinstva

NazivPrikaz tematske jedinice endokrini sustav u nastavi medicinskoga engleskoga na stručnom studiju sestrinstva
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2010
AutoriNemet, L. Dubac
ČasopisŽivot i škola
Godište56
Broj2
Početna stranica233
Označavanje stranica233-242
Datum objavljivanja12/2010
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Ključne riječiendokrini sustav, medicinski engleski, MS PowerPoint prezentacija
Abstract

U članku je prikazana obrada tematske jedinice Endokrini sustav iz aspekta sata usustavljivanja gradiva, uz upotrebu MS PowerPointa koji je u značajnoj mjeri unio pomake u nastavu engleskog za medicinske namjene. Napredak se očituje, prije svega, u pojačanoj zornosti i kvalitetnijem strukturiranju podataka te dinamičnosti tijeka njihova usvajanja, a uz to poboljšava i čini efikasnijim sam proces vježbanja naučenoga promptnim uvidom u točna rješenja.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/94970
Oznaka recenzijeRefereed