Povratna informacija učenika osnovnih škola o prednostima i nedostatcima HNOS-a u nastavi Povijesti

NazivPovratna informacija učenika osnovnih škola o prednostima i nedostatcima HNOS-a u nastavi Povijesti
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2008
AutoriĆosić, S.
ČasopisŽivot i škola
Godište54
Broj1
Početna stranica117
Označavanje stranica117-124
Datum objavljivanja05/2008
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Ključne riječiHNOS, nastava povijesti
Abstract

Članak govori o rezultatima ankete provedene u OŠ «Vladimir Nazor» u Čepinu. Ukupno je anketiran 81 učenik četiri 7. razreda. Cilj nije bio znanstveno istraživanje, nego saznati mišljenje učenika o njihovom snalaženju u ''novome'' načinu rada i ''starim'' udžbenicima, je li im bilo lakše ili teže učiti, znaju li više ili manje… kako se osjećaju pod satom povijesti te koje prijedloge imaju za poboljšanje nastave povijesti i HNOS-a općenito.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/37934
Oznaka recenzijeRefereed