Kako pristupiti razvijanju vještine pisanja u prvom razredu osnovne škole na nastavi engleskog kao stranog jezika?

NazivKako pristupiti razvijanju vještine pisanja u prvom razredu osnovne škole na nastavi engleskog kao stranog jezika?
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2004
AutoriRadišić, M.
ČasopisŽivot i škola
Godište50
Broj1
Početna stranica33
Označavanje stranica33-40
Datum objavljivanja12/2004
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Abstract

U radu se govori o razvijanju vještine pisanja na nastavi engleskoga kao stranoga jezika s učenicima mlađe dobi. Nakon kraćega osvrta na razvijanje vještine pisanja na nastavi materinskoga jezika, u radu se iznose dosadašnja saznanja, iskustva u praksi, te stavovi i uvjerenja autora udžbenika o razvoju vještine pisanja. Rad završava isticanjem ciljeva koje je potrebno postići na nastavi engleskoga jezika u prvom razredu osnovne škole, a u svezi s 
razvijanjem vještine pisanja.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/40184
Oznaka recenzijeRefereed