Opažanje tranzita Venere preko sunčevoga diska putem Interneta u okviru projektne nastave

NazivOpažanje tranzita Venere preko sunčevoga diska putem Interneta u okviru projektne nastave
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2004
AutoriDuka, S., & Katić M.
ČasopisŽivot i škola
Godište50
Broj1
Početna stranica87
Označavanje stranica87-91
Datum objavljivanja12/2004
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Abstract

Zahtjevi za promjenom nastave podrazumijevaju između ostaloga i nove pristupe u radu. Važno je iznaći prikladne teme koje učenicima omogućuju istraživanje. U ovom radu daje se prikaz opažanja tranzita Venere preko Sunčevoga diska putem Interneta i preko mobilnih uređaja uz pomoć GPRS-a u okviru projektne nastave iz Informatike sa studentima Visoke učiteljske škole u Osijeku i Zavoda za fiziku u Osijeku.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/40242
Oznaka recenzijeRefereed