Dramsko istraživanje sa studentima predškolskoga odgoja

NazivDramsko istraživanje sa studentima predškolskoga odgoja
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2004
AutoriKraljik, M. Perić
ČasopisŽivot i škola
Godište50
Broj1
Početna stranica105
Označavanje stranica105-115
Datum objavljivanja12/2004
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Abstract

Svake godine sa studentima predškolskoga odgoja iz predmeta lutkarstvo i dramsko scensko stvaralaštvo pokušavam stvoriti male dramsko životne odgojne radionice. Studenti budući odgojitelji moraju se osposobiti za poticanje i razvijanje dječjega dramskog i scenskog stvaralaštva za organiziranje i provođenje raznolikih oblika dramskih i scenskih igara s djecom predškolske dobi, a cilj lutkarstva primjena je lutke u odgojnom procesu.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/40246
Oznaka recenzijeRefereed